هیچ زنی با این مرد ازدواج نمی کند

 
 
تا اطلاع‌ثانوی هیچ قولی به همسرتان ندهید

به کار بردن جملاتی مثل «من تغییر کرده‌ام»، «دیگر نمی‌خواهم تحت کنترل باشم»، «دیگر دروغ نمی‌‌گویم»، «دیگر خیانت نمی‌کنم» و از این قبیل درست نیست. این‌که همه تلاش‌تان را بکنید تابه همسرتان تضمین دهید اصلا نتیجه نمی‌دهد. تا مطمئن نشدید به همسرتان قولی ندهید که از عهده انجام آن برنیایید چون با این کار اعتماد بین خود و همسرتان را از بین می‌برید. زنان در مورد تعهداتی که به آن‌ها می‌دهید بسیار ریزبین هستند و به شما توصیه می‌کنیم اگر نمی‌توانید کاری را به درستی انجام دهید اصلا قولش را ندهید.


از این یک جمله دست بردارید

اگر مدام به همسرتان بگویید که دوستش دارید این کار هم نتیجه‌ای که می‌خواهید را برای‌تان نخواهد داشت. در زمان‌هایی مناسب و به‌موقع ابراز علاقه کنید تا این کار شما تبدیل به یک موضوع تکراری و کسل‌کننده نشود اما یادتان باشد که هرگز در موقع بحث و مشاجره از گفتن کلماتی مثل دوستت دارم استفاده نکنید و در عوض سعی کنید، موضوع مورد بحث را با آرامش حل کنید و ابراز علاقه را به زمان مناسب خود موکول کنید.


هیچ زنی با شما ازدواج نخواهد کرد اگر...

اگر بخواهید در مورد اشتباه همسرتان صحبت کرده و آن را گوشزد کنید، این کارتان باعث می‌شود که او بیشتر اشتباه کند؛ در عوض اگر شما به نقاطی از کارش اشاره کنید که درست است اشتباهات او کمتر می‌شود. بعضی‌ها نمی‌دانند که اگر با همسرشان هم عقیده و روراست باشند، دیگر نیازی نیست که از خودشان دفاع کنند یا خود را برای همسران‌شان اثبات کنند؛ چون با این رفتار، این زنان هستند که از آن‌ها دفاع می‌کنند و این کار موجب می‌شود شرایطی که در آن قرار دارند تغییر کند. زنان با کسانی که در مقابل‌شان هرگز کوتاه نمی‌آیند ازدواج نمی‌کنند. همسرتان را تحت فشار نگذارید. از سرزنش کردن و شکایت دست بردارید. مبارزه بر سر این‌که چه کسی برنده می‌شود را کنار بگذارید.


هرچقدر  زن مستقل و با اعتماد به نفسی هم باشید، هرگز خودتان را از حمایت همسرتان بی‌نیاز ندانید. یاد بگیرید که به همسرتان تکیه کنید یا حداقل در اغلب اوقات به نصیحت‌های او عمل کنید. هر مردی دوست دارد که حس برتر بودن و خواستنی بودن را از سمت همسرش تجربه کند. وقتی زن برای کمک خواستن به مرد تکیه می‌کند، مرد با آغوش باز از او استقبال می‌کند
/ 0 نظر / 9 بازدید